Kutnohorští kriminalisté „pátrači“ se obracejí na občany s žádostí o spolupráci a pomoc při pátrání po hledaném muži:
http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=9151119150105
Šestatřicetiletý muž je v pátrání od roku 2015. Na muže je vydaný evropský zatýkací rozkaz a příkaz k dodání do výkonu trestu, o kterém ví. Mohl by se pohybovat na Jižní Moravě i v zahraničí. Jezdí většinou kamionovou dopravou pro různé firmy po Evropě.
Policisté po hledaném muži vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jeho popisem byly předány policejním hlídkám a městským strážníkům.
Žádáme občany, kteří mají jakékoli informace o tom, kde by se hledaný mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158 nebo na číslo kutnohorských pátračů pevná linka 974 875 353 a mobilní telefon 602 563 362.
Kriminalisté děkují veřejnosti za spolupráci a důrazně opakovaně upozorňují, pokud budete kohokoli pohřešovat, sdělte tuto skutečnost policistům co nejdříve, prvních 24 hodin je klíčových a životně důležitých!!!