Trhy na konci roku

Poslední  úterý  v každém měsíci je na čáslavském náměstí Jana Žižky z Trocnova velmi rušno. Probíhají zde trhy se zemědělskými  výpěstky, vlastními výrobky. Zúčastňují se jich dlouhodobě zemědělci  a výrobci z blízkého okolí Čáslavi s poměrně velikým zájmem kupujících. Je pravdou, že oni do svého  výrobku či výpěstku dávají svoji práci a čas.

Většinu prostoru  trhu v tyto dny však plní prodej průmyslového zboží  trhovců z celé republiky. Zde občané  mohou nakoupit od oblečení, bot, různého vybavení domácnosti až po drobné pochutiny. Na trhu v Čáslavi najde zboží mnoho nakupujících.

Městská policie Čáslav je správcem  tržnice, ocitáme se v dnech dušičkových a za nějaký ten týden i v čase předvánočním. Předpokládáme, že předvánoční trhy budou v rozsahu jako léta minulá. Chceme poprosit všechny návštěvníky Čáslavi a trhů, aby byli obezřetní, chránili si nákupy, peněženky. Vždy se najde někdo, kdo bude chtít profitovat z druhého, něco odcizit, někoho obelhat. Dávejte pozor na svoje finance  a nepodléhejte  sladkému jednání  podvodníků. Do domu , bytu pouštějte jen osoby, které znáte. V případě se s důvěrou obracejte na linku 156, strážníci oznámené poznatky  prověří.