Policisté pátrají po šestaosmdesátiletém seniorovi – Pomozte v pátrání

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci a pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=18580103190105

Šestaosmdesátiletý muž z Kutnohorska byl naposledy viděn ve středu 2. ledna 2019 v 19 hodin v místě bydliště v obci Schořov. Do současné doby se však nevrátil domů, nepodal o sobě žádnou zprávu a není kontaktní. Blízcí příbuzní se snažili muže nalézt sami. Když ale vyčerpali všechny možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii.

Senior je vysoký 180 – 185 cm, má hubenou postavu. Barva vlasů šedá. Pohřešovaný se léčí s vysokým krevním tlakem. Měl by trpět Alzheimerovou nemocí. Oblečen pravděpodobně do tmavě šedého svetru, světle šedých kalhot a údajně do modré zimní bundy. Na nohách černé zimní kotníkové boty.

Policisté po pohřešovaném vyhlásili celostátní pátrání. V současné době prohledávají okolí bydliště a prověřují zdravotnická zařízení. Do pátrací akce byl také zapojen vrtulník s termovizí. Veškeré dostupné informace i s jeho popisem byly předány policejním hlídkám a městským strážníkům.

Žádáme občany, kteří mají jakékoli informace o tom, kde by se pohřešovaný mohl nacházet, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158 nebo na číslo čáslavského obvodní oddělení 974 875 710.

Kriminalisté děkují veřejnosti za spolupráci a důrazně opakovaně upozorňují, pokud budete kohokoli pohřešovat, sdělte tuto skutečnost policistům co nejdříve, prvních 24 hodin je klíčových a životně důležitých!!!

Pokud odkaz na pohřešovanou osobu není platný, pohřešování již není aktuáln