Setkání vedení policie se starosty na Kutnohorsku

KUTNOHORSKO – V průběhu měsíce ledna vedoucí Územního odboru Policie České republiky plk. JUDr. Blanka Matějů navštívila starosty jednotlivých obcí na Kutnohorsku.

V průběhu měsíce ledna vedoucí Územního odboru Policie České republiky plk. JUDr. Blanka Matějů navštívila starosty jednotlivých obcí na Kutnohorsku. Při těchto setkání nechyběl tradičně příslušný vedoucí daného obvodního oddělení a policistka z kutnohorského Preventivně informačního oddělení por. Mgr. Vendulka Marečková.

V Čáslavi pozdravili starostu pana Ing. Jaromíra Strnada s  místostarostkou paní Mgr. Renatou Vaculíkovou, ve Vrdech se setkali se starostou panem Ing. Milošem Mlynkou a místostarostkou paní Liběnou Wittvarovou a v Bílém Podolí se starostkou paní Mgr. Andreou Slovjakovou. V Žehušicích následně se starostou panem Josefem Hrubešem.

V Uhlířských Janovicích byli přivítáni starostou panem Petrem Bartákem a v městyse Kácov starostkou paní Mgr. Soňou Křenovou. Ve Zruči nad Sázavou je přivítal starosta pan Mgr. Martin Hujer. V obci Zbraslavice pohovořili se zdejším starostou panem Ondřejem Havlovicem a v Červených Janovicích se starostou  panem Bc. Miroslavem Ptáčkem.

Starosta města Kutná Hora pan Mgr. Lukáš Seifert společně s místostarostou panem Ing. Josefem Viktorou a místostarostkou paní Kateřinou Špalkovou osobně přivítali vedení kutnohorské policie přímo v historických prostorách kutnohorské radnice ve Vlašském dvoře.

Matějů dále přivítala ve své policejní kanceláři kutnohorskou vedoucí střediska Probační a mediační služby paní Mgr. Janou Múdrou. Ve své pracovně Úřadu práce Kutná Hora přivítala Matějů ředitelka zdejšího kontaktního pracoviště paní PhDr. Iva Pospíšilová.

Při těchto setkáních Blanka Matějů poskytla informace o bezpečnostní situaci v jednotlivých teritoriích a došlo i na jednotlivé připomínky a náměty, zejména pak poděkovala za dosavadní spolupráci a vstřícnost.

Závěrem setkání nechyběla vzájemná přání mnoha úspěchů v práci ale i osobním životě a hodně zdraví v nadcházejícím roce 2023.

plk. JUDr. Blanka Matějů – ředitelka ÚO PČR Kutná Hora, Ing. Jaromír Strnad – starosta města Čáslav, npor. Bc. Martin Švorc – vedoucí policejního oddělení Čáslav

 

plk. JUDr. Blanka Matějů – ředitelka ÚO PČR Kutná Hora, Ing. Miloš Mlynka – starosta obce Vrdy a místostarostka obce Vrdy paní Liběna Wittvarová

 

plk. JUDr. Blanka Matějů – ředitelka ÚO PČR Kutná Hora a starostka obce Bílé Podolí paní Mgr. Andrea Slovjaková

Další FOTOGRAFIE naleznete ZDE: